Promotion

Zvyšujeme viditeľnosť a dosah obsahu tam, kde sa pohybujú zákazníci.

Digitál ponúka desiatky možností na zviditeľnenie značky. Ako sa však zorientovať a vybrať tú správnu pre Vás?

Kampane a umiestnenia mixujeme tak, aby v prvom rade plnili stanovené ciele a prinášali vám hmatateľnú návratnosť investície a relevantných zákazníkov.
Dohodnúť stretnutie
Faq

Možno
sa pýtate

Čo je zahrnuté v službe promotion?
Služba promotion zahŕňa strategické plánovanie a realizáciu digitálnych kampaní pomocou rôznych kanálov, ako sú sociálne siete, vyhľadávače, e-mail marketing a ďalšie. Naša práca zahŕňa tvorbu obsahu, umiestňovanie reklám, optimalizáciu kampaní a sledovanie výsledkov, aby sme zabezpečili, že vaše ciele budú naplnené čo najefektívnejšie.
Uvidíme výsledky okamžite?
Výsledky kampaní môžu závisieť od viacerých faktorov, ako sú zvolený kanál, veľkosť rozpočtu a charakter produktu/služby. Niektoré stratégie, ako napríklad PPC reklamy, môžu priniesť rýchle výsledky, zatiaľ, čo SEO a obsahový marketing môžu vyžadovať dlhší čas na dosiahnutie maximálneho efektu. S každým klientom pracujeme individuálne, aby sme nastavili realistické očakávania a termíny.
Ako vyhodnocujete návratnosť investície?
Na analýzu návratnosti vašej investície využívame rôzne metriky a nástroje, ktoré nám umožňujú sledovať ako finančné, tak aj nefinančné ukazovatele. Medzi tieto metriky patria napríklad konverzie, výnosy, náklady na získanie zákazníka a ďalšie. Cieľom je zabezpečiť, aby vaša investícia prinášala reálne a merateľné výsledky, ktoré nás posúvajú vpred.

Spokojní klienti

MontAlu
Cukrovar
Maslen
La Reunion
Coffeeland
BVK-PRO
Vinpera
Symptomedica
FashionSound
Securion
Andel&Zachar
Hestia
Foit
Hílek
Prosman Pavlovič
Kontaktujte nás

Chcete s nami
spolupracovať?

1
Napíšte nám a dohodneme si stretnutie, alebo videohovor.
2
Pokecáme a zistíme, či nám návzájom funguje chémia.
3
Pripravíme ponuku, ktorá zohľadní naše vzájomné možnosti.

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.